• BIST 1.569
  • Altın 446,391
  • Dolar 7,3962
  • Euro 8,9568
  • Lefkoşa 5 °C
  • Girne 5 °C
  • Mağusa 3 °C
  • İskele 3 °C
  • Güzelyurt 3 °C
  • Lefke 5 °C

Zafer Kupasında mücadele ettiler

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile düzenlenen Zafer Kupası Taekwondo Karate Aikido Budo Martıalarts Kırış Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Zafer Kupasında mücadele ettiler

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile düzenlenen Zafer Kupası Taekwondo Karate Aikido Budo Martıalarts Kırış Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Mağusa Şampiyonlar İhtisas Kulübü, Güzelyurt İhtisas kulübü takımlarından Lisansları 2019 yılı vizeli bay ve bayan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersin de geçti.

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı, Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, Zehra Karip, Pınar Akarpınar, Ana Tuysüz ve Namzet hakemleri yönettiler

 

BAYANLAR KIRIŞ MÜSABAKALARI SONUÇLARI

1.Kategori:   1.Ayşegül Kuday                 2.Beyza Nur Evren  3.Hilal Ülkü Yılmaz

2.Kategori:   1.Sevim Öykü Yıldız            2.Betül Ceylan         3.Tuba Şenel

3.Kategori:   1.Fatima Gaderi                 2.İrem Şibli               3.Yağmur Sel

4.Kategori:   1.Zahra Gaderi                    2.Hatice Alyanak     3.Zeynep Kuday

5.Kategori:   1.Asu Yasin                          2.Açelya Ergin         3.Safiye Kara

6.Kategori:   1.Nevin Özmanevra           2.Semra Feramezoğlu       3.Gülcan Abdullah

7.Kategori:   1.Nehir Seringöz                 2.Semra Feramezoğlu       3.Dilek Colayır

ERKEKLER KIRIŞ MUSABAKALARI SONUÇLARI

1.Kategori:   1.Murat Berk                                  2.Abdullah Ekicioğlu3.Sinan Yıldız

2.Kategori:   1.Ahmet Yurtman                         2.Arda A.Altuntaş   3.Mehmet Şahlı

3.Kategori:   1.Mehmet Ali Metinser                2.Halil İ. Kurtoğlu   3.Mertcan Aslantaş

4.Kategori:   1.Arda Aslan Öztürk                      2.Tuğra Tığ               3.Erol Barabar

5.Kategori:   1.Muhammet Emin                       2.Efe Güleç              3.Kerim Karpuz 6.Kategori: 1.Amin Osman                                2.Süleyman Bozkurt3.Kemal Köstü

7.Kategori:   1.Atakan Ergin                                2.Mateus Livibidia  3.Eray Dağ 3.Samuel Mavuye

 

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Fatih Terim'den 6 değişiklik20 Ocak 2021 Çarşamba 18:43
  • Denizlispor'a ABD'li orta saha20 Ocak 2021 Çarşamba 18:23
  • Fernando Muslera 220 gün sonra döndü20 Ocak 2021 Çarşamba 18:03
  • Galatasaray'ın konuğu Denizlispor20 Ocak 2021 Çarşamba 17:58
  • Sosa ve Gökhan Gönül Sivas maçı kadrosunda20 Ocak 2021 Çarşamba 17:43
  • Beşiktaş'ın Fatih Karagümrük maçı kadrosu açıklandı20 Ocak 2021 Çarşamba 17:38
  • Galatasaray bağış kampanyası başlattı20 Ocak 2021 Çarşamba 17:23
  • Fenerbahçe genç futbolcusunu Muğlaspor'a kiraladı20 Ocak 2021 Çarşamba 17:13
  • Antalyaspor yeni başkanını seçecek20 Ocak 2021 Çarşamba 17:03
  • TFF 1. Lig kulüpleri VAR ve yabancı oyuncu talep etti20 Ocak 2021 Çarşamba 16:53
  • SPOR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2020 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0533 876 99 76