• BIST 1.565
  • Altın 441,153
  • Dolar 7,4723
  • Euro 9,0601
  • Lefkoşa 9 °C
  • Girne 10 °C
  • Mağusa 9 °C
  • İskele 9 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • Lefke 9 °C

Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu heyecanı yaşanıyor. İşte şu ana kadar oynanan maçlarda alınan sonuçlar, tur atlayanlar ve kalan müsabakaların programı...
Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu heyecanı

Kupada 4. eleme turu heyecanı devam ediyor. Önceki turlarda olduğu gibi karşılaşmalar, tek maç eleme usulü ile oynanıyor. 

Şu ana kadar Gençlerbirliği, Muğlaspor, Beypiliç Boluspor, Giresunspor, Turgutluspor, Esenler Erokspor, Adanaspor, Bursaspor, Fenerbahçe, Darıca Gençlerbirliği, Tuzlaspor, Kocaelispor, Yeni Malatyaspor, Tarsus İdmanyurdu, Eskişehirspor, Karacabey Belediyespor, Gaziantep FK, Fraport TAV Antalyaspor, Adana Demirspor ve Çaykur Rizespor adını 5. tura yazdırdı.

İşte oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve kalan müsabakaların programı...

Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor: 1-0

Ankaraspor-Muğlaspor: 1-1 (1-4 penaltılarla)

Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor: 1-1 (2-1 uzatmalarda)

Giresunspor-Niğde Anadolu FK: 0- (9-8 penaltılarla)

Yukatel Denizlispor-Turgutluspor: 1-2

Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor: 0-3

Adanaspor-Sakaryaspor: 1-1 (6-5 penaltılarla)

Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 1-0

Fenerbahçe-Sivas Belediyespor: 4-0

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği: 0-1

Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor: 5-1

Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor: 1-2

Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor: 2-0

İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu: 0-1

Altınordu-Çorum FK (Ertelendi)

Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor: 2-0

Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor: 2-2 (6-7 penaltılarla)

Gaziantep FK-Serik Belediyespor: 3-0

Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor: 2-0 

Adana Demirspor-Afjet Afyonspor: 4-1

Çaykur Rizespor-Uşakspor: 6-0

26 Kasım Perşembe:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

15.00 Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 İttifak Holding Konyaspor-Manisa FK (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

21.00 Göztepe-Kırklarelispor (Gürsel Aksel)

Not: 5. tura yükselen takımlar koyu renkte yazılmıştır. 

TRT

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
SPOR
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2020 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0533 876 99 76