• BIST 95.852
  • Altın 190,702
  • Dolar 4,6622
  • Euro 5,4311
  • Lefkoşa 26 °C
  • Girne 27 °C
  • Mağusa 25 °C
  • İskele 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • Lefke 26 °C

Sosyal medyada göze çarpanlar

Sosyal medyada göze çarpanlar
KKTC’nin Sosyal Medya Gündemini takip eden Whatsapp Gazetesi, tanıdık simaların Twitter’da neler söylediklerini takip etti. Cenk Mutluyakalı(Yenidüzen...

KKTC’nin Sosyal Medya Gündemini takip eden Whatsapp Gazetesi, tanıdık simaların Twitter’da neler söylediklerini takip etti.

 

Cenk Mutluyakalı(Yenidüzen Gazetesi): “YENİDÜZEN’in bugünkü gökkuşağı logosu, Kıbrıs ‘ın kuzeyinde CEZA Yazası’ndaki değişiklikle cinsel ayırımcılığa…”

Ulaş Barış(Realist Gazetesi): “CB Eroğlu: “Müzakere masasına oturmadan al-ver olmaz…” Yorma kendini…Alan alaıyor, veren veriyor, biz da bakıyoruz…Hatta bakmıyoruz da”

Savun Göksu(KKTC Dışişleri Başkanlığı Minister chauffeur): “sermaye çevreleri diye bir kesim varmış bunların bu halkı hiç düşündüğü yok ben bunları çok sevecem genede.. anlayan anlasın.”

İbrahim Akkorlu(BRT Muhabir): “Sterling ve Euroya birer araba birer de cep telefonu verip trafige salalim. Bir sekilde telef olurlar. Baska turlu bir cozum uretilecegi yok”

Hasan Artuner(KKTC Başbakan Yardımcılığı Yönetici): “BİR ÜLKEDE,KÜÇÜK İNSANLARIN,GÖLGELERİ BÜYÜYORSA,O ÜLKEDE,GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR BAŞKA BiR DEĞİŞLE AYAKLAR BAŞ BAŞLAR AYAK OLMUŞSA DURUMVAHİM”

Oshan Sabırlı(Gazeteci): “Emrullah Turanlı’nın gördüğü ve tanıdığı KKTC’ye hayran kaldım. Biz neymişiz be abi…”

Çiğdem Aydın(Haberci): “çok merak ediyorum sosyal ağlarda orda burda polis var ihbarı yapan arkadaşlar ne demek istiyor?”

Hüseyin Özgürgün(UBP Genel Başkanı): “Dar ve sabit gelirli halkin alim gucu artirilmali ki piyasalar durgunluga yenik dusmesin, girdi fiyatlarindaki artislar telafi edilmelidir”

Dr. Özdemir Berova(DP-UG Milletvekili): “Yağmurun yetersizliği çiftçilerimizi oldukça tedirgin ediyor iyi ve yağışlı günler dilerim.”

Vatan Mehmet(Kıbrıs Postası Gazetesi): “Devlet,daima ‘sınıf çatışmasının’ merkezi oldu,olacak.Oligarşi olarak modern demokrasi, ‘devletin fethi’ aşkıyla vardır.”

Serhat Akpınar(GAÜ Yöneticiler Kurulu Başkanı): “Derin Bir Nefesle Güne başlıyoruz . Hayallerin ve düşünce gücünün en güzel yansımaları bizlerle olsun. Gerçek kılmak için yolda olmak güzel.”

Kandemir Berova(Hekim): “Cemaat ile AKP eliti arasındaki kavga neticesi kirli çamaşırlar ortaya çıkmaya başladı. Yolsuzluk iddiaları havada uçuşuyor !”

İpek Çöl Pınar(BRT Haber Spikeri): “İş azlığından Arasta esnafı voleybol, Güzelyurt esnafı futbol oynuyor.Kepenk indiren #KKTC esnafı bu gidişle müsabakalara katılacak”

Ahmet Saydam(Ekonomist): “Hümümete ipucu:Gümrük kapılarındaki kurlar süreli olarak sabitlenebilr.Devletin de bu uygulamada kaybı olmz.Fiyatlara da kur sınırlı yansır.”

Dilek Kırıcı(Gazeteci): “Araç kullanırken tel ile konuşma ve Tweet-Facebook’ta laf yetiştirme sevdalıları için hapis cezası verilsin..kimsenin aldırdığı yok devam!.”

Kudret Özersay(Toparlanıyoruz Hareketi Lideri): “e demişti Cem Karaca? “Aynı çehreler, aynı laflar, vallahi hiç değişmemişsiniz”…”

Aziz Karaziz(Haberci):“Girne’ye gelmeyi düşünenler; hem kazı hem de kaza var ve şu an girişte 2 km. araç kuyruğu oluştu..”

Ali Bizden(Gazeteci): “De ki vaziyet budur, lakin ebed müddet bu mudur?”

Süleyman İrvan(Medya Etik Kurulu Başkanı): “Telefon kayıtlarının haberleştirilmesinde ölçü, dinlemelerin yasallığı-yasadışılığı değil, kamu yararıdır.”

Sibel Siber(Cumhuriyet Meclisi Başkanı): “Okullarımız Mecliste…Bugünkü ziyaretçilerimiz Mehmet Boransel İlkokulu öğretmeni ve öğrencileriydi.”

Emre Diner(A Haber Kıbrıs Muhabiri): “Dövizin ateşinin söndürülmesinin zamanı gelmedi mi? Herkesim huzursuz artık bir önlem alınmalı”

İbrahim Davran(Girne Haber Ajansı ve Whatsapp Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni) : “Vatandaş Tepkisini Facebook’tan,Twitter’dan Koyuyor. Umarım bu tepkileri gören devlet erkanından birisi vardır.”

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2018 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615