• BIST 101.447
  • Altın 275,613
  • Dolar 5,6965
  • Euro 6,2970
  • Lefkoşa 25 °C
  • Girne 27 °C
  • Mağusa 26 °C
  • İskele 26 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • Lefke 25 °C

Orel anısına yarıştılar

Erdem Orel Taekwondo Judo Karate Budo Martıalarts HYONG-PUMSE-KATA Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Orel anısına yarıştılar

Erdem Orel Taekwondo Judo Karate Budo Martıalarts HYONG-PUMSE-KATA Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Anısına müsabakalar düzenlenen Erdem Orel, Federasyonun kurucu üyelerinden olup, Federasyonda, Yöneticilik, hakemlik, kafile başkanlığı yapmış olup, geçtiğimiz yıllarda hayata gözlerini yumdu. Lefkoşa, Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt bölgelerinden sporcuların katıldığı Müsabakaların Ödüllerini Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ile Bölge temsilcileri birlikte verdiler verdi. Müsabakanın Hakemliklerini Master Öykü Ergin, Fikri Özler, Pınar Akarpınar, Orhan Usta, Ana Tüysüz ile Bölge hakemleri yaptı.

 

BAYANLAR HYONG PUMSE KATA MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:   1.Safiye Kara                       2.Ela Kılıç                             3.Didem Yener

2.Kategori:   1.Semra Feramezoğlu       2.Nevin Özmanevra           3.Betül Ceylan

3.Kategori:   1.Alya Beray Kaya              2.Yağmur Sel                       3.Hatice Alyanak

4.Kategori:   1.Asu Yasin                          2.Öykü Coşkunsu                3.İrem Şibli

5.Kategori:   1.Zeynep Kuday                  2.Beyza Nur Evren              3.Hilal Ülkü Yılmaz

6.Kategori:   1.Fatime Ghadiri                2.Ayşegül Kuday                 3.Zahra Ghadiri

ERKEKLER HYONG PUMSE KATA MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:   1.Koral İnci                           2.Ahmet Yurman               3.Poyraz Kara

2.Kategori:   1.Mehmet Şahlı                  2.Mehmet A.Metinser      3.Mustafa Mert

3.Kategori:   1.Ezel Saraç                         2.Amin Badavi                     3.Murat Berk Bucak

4.Kategori:   1.İlker İnci                            2.Arda Akın Altuntaş         3.Bedirhan İşçioğlu

5.Kategori:   1.Amin Osman                    2.Mateus Luvibidia             3.Eray Dağ

6.Kategori:   1.Kemal Köstü                     2.Erol Barabar                     3.Zeynel Yıldırım

7.Kategori:   1.Arda A.Öztürk                  2.Hüseyin Erçelik               3.Mahmut Colayır

 

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
SPOR
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2019 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615