• BIST 84.443
  • Altın 251,797
  • Dolar 6,1279
  • Euro 6,8246
  • Lefkoşa 36 °C
  • Girne 32 °C
  • Mağusa 35 °C
  • İskele 35 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • Lefke 36 °C

Meclis Başkanlığı Kupası Gönyeli’nin

KKTC Atıcılık Federasyonunun 2019 Faaliyet programı çerçevesinde yer alan ‘’2019 Skeet Meclis Başkanlığı Kupası’’ Girne’de Raif Rauf Denktaş Atış Poligonunda yapılan final atışlarının ardından tamamlandı.
Meclis Başkanlığı Kupası Gönyeli’nin

KKTC Atıcılık Federasyonunun 2019 Faaliyet programı çerçevesinde yer alan ‘’2019 Skeet Meclis Başkanlığı Kupası’’ Girne’de Raif Rauf Denktaş Atış Poligonunda yapılan final atışlarının ardından tamamlandı. 2019 Skeet Meclis Başkanlığı Kupası Gönyeli Avcılık Atıcılık Kulübü’nün oldu.

2 gün süren mücadele sonunda Büyük Erkeklerde Gazi Mağusa A/A adına yarışan Ali Çeler, Büyük Bayanlarda Gönyeli A/A yarışan Neşe Tunçalın, Genç Erkeklerde Boğaztepe A/A adına yarışan Osman Mavideniz, Veteranlarda ise Gönyeli A / A Kulübünden Hakkı Somuncu birincilik Kupasının sahibi olurken Takım klasmanında ise Ahmet A.Tuncalın, Ali Somuncu ve Salahi Zaimoğlu’ndan oluşan Gönyeli A/A Takımı toplam 348 Puan atarak ‘’2019 Skeet Meclis Başkanlığı Kupası’’nın sahibi oldu.

Dereceye giren Sporculara ve Kulüplere ödülleri Eski federasyon Başkanı Arif Cankut, Girne A / A Kulüp başkanı Bayram Bayramoğlu, Gönyeli A / A Kulüp Yöneticisi Hasan Eylenceli ve Federasyon Başkanı Türker Yiğitcan tarafından verildi. Sporcular ilk gün 75 ve 2.gün 50 olmak üzere toplam 125 hedef plak’a atış yaparak en iyi dereceyi elde ederek Skeet Müsabakalarında Derece alan Kulüpler ve atıcı sporcular aşağıdaki gibidir.

Finale kalma başarısı gösteren altı (6) Atıcı sporcular ve toplam puanları,

Ahmet A.Tuncalın            117 Puan  (Gönyeli A/A)Ali Somuncu                     117 Puan  (Gönyeli A/A)Ali Çeler                             116 Puan  (Gazimağusa A/A)Salih ODAY                           116 Puan  (Girne A/A)Kağan DAYI                          115 Puan  (Yakın Doğu Spor Birliği)Mehmet GÜLDOĞUŞ           114 Puan  (Girne A/A)

 

BÜYÜK ERKEKLER:

BÜYÜK BAYANLAR:

1-Neşe TUNÇALIN              (Gönyeli A/A)

GENÇ ERKEKLER:

1.Osman MAVİDENİZ          (Boğaztepe A/A)

VETERAN ERKEKLER:

KULÜP DERECELERİ:1. GÖNYELİ  A  / A  Takımı  348 Puan       (Ahmet A.Tuncalın, Ali Somuncu, Salahi Zaimoğlu)

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Golfcular Silivri’de şampiyon22 Mayıs 2019 Çarşamba 01:43
  • Spor Dairesi artık yeni binada22 Mayıs 2019 Çarşamba 01:38
  • Necipoğlu’dan, Yavuz’a plaket22 Mayıs 2019 Çarşamba 01:38
  • Akıncı, Keser’i kabul etti22 Mayıs 2019 Çarşamba 01:38
  • Atatürk spor salonu prıl prıl21 Mayıs 2019 Salı 02:28
  • Hentbol’da Atatürk ve Dikmen İlkokulu şampiyon21 Mayıs 2019 Salı 02:23
  • Yağmur ve Tuğberk kürsünün zirvesinde21 Mayıs 2019 Salı 02:23
  • YDÜ şampiyonluğa çok yakın (63-76)21 Mayıs 2019 Salı 02:23
  • Atmalarda 3.olduk21 Mayıs 2019 Salı 02:23
  • Attıklarını vurdular21 Mayıs 2019 Salı 02:18
  • SPOR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2019 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 05488904615