• BIST 117.216
  • Altın 165,687
  • Dolar 3,9176
  • Euro 4,8144
  • Lefkoşa 10 °C
  • Girne 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • İskele 10 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • Lefke 10 °C

Lemar Pazarlama Müdürü: Özür mektubu alındı!

Lemar Pazarlama Müdürü: Özür mektubu alındı!
Kıbrıs Ada Haber'in 'Lemar'da büyük sahtekarlık' başlıklı haberi üzerine Lemar Süpermarketler Zinciri Pazarlama Müdürü Ercan Hocaoğlu,...

Kıbrıs Ada Haber'in 'Lemar'da büyük sahtekarlık' başlıklı haberi üzerine Lemar Süpermarketler Zinciri Pazarlama Müdürü Ercan Hocaoğlu, haberle ilgili açıklama yaptı.

Hocaoğlu, Lemar Ailesi olarak müşterilere seslenerek, "Müşteri memnuniyeti ilkemize göre, mağazamızda yaşanan bu tür aksaklıklarla karşılaştığınızda, fiyat farkı kasadan verilmektedir" açıklamasında bulundu.

Haberle ilgili Gezer markalı ürünlerin tedarikçi firması olan BAŞMAN Kardeşler LTD. ile irtibata geçilerek, müşterilerin yaşadığı sorunların kendilerine aktarıldığını kaydeden Hocaoğlu, firma direkötüründen yazılı 'Özür mektubu' alındığını belirtti.

'Lemar'da büyük sahtekarlık' başlıklı haberi okumak için tıklayınız...

 

Lemar Süpermarketler Zinciri Pazarlama Müdürü Ercan Hocaoğlu, Kıbrıs Ada Haber'in 'Lemar'da büyük sahtekarlık' başlıklı haberi üzerine, sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

Değerli Lemar Müşterileri ve Kıbrıs Tüketicileri;

Lemar Ailesi olarak, müşterilerimizin her türlü görüş, öneri, şikayet ve eleştirilerine açık olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Müşterilerimizle tüm iletişim kanallarımız açık olup, bu konunun önce bizlere iletilmesini, yaşanan sıkıntının çözümlenememesi durumunda ise, en doğal hak olarak bu şekilde basına ve sosyal medyaya yansıtılmış olmasını temenni ederdik.

Bu aşamada birçok bilinçli tüketicinin tahmin edebileceği gibi, çok nadiren de olsa, insan hata faktörünün olabileceği bu tarz yanlış anlamalar oluşabilmektedir. Haberde yayınlanan fotoğraflarda da görülebileceği gibi, raf etiketinde belirtilen isim ve barkot, müşterimizin satın aldığı ürün ve barkotla uyuşmamaktadır.

Rafta belirtilen ürün açıklaması ve fiyat etiketi, GEZER markalı ürünlerimizin BAYAN (ZENNE -7,99 TL) modellerinin etiketi olup, rafta asılı olan ürün ise yine GEZER markalı ürünlerimizden ERKEK (MERDANE -9,99 TL) modelleridir.

Gezer markalı ürünlerimizin tedarikçi firması olan BAŞMAN Kardeşler LTD. ile irtibata geçilerek, müşterimizin yaşadığı sorun kendilerine aktarılmış olup, firma direkötüründen yazılı ÖZÜR MEKTUBU alınmıştır. İlgili yazı, talep eden tüm müşterilerimize iletilecektir.

Müşteri memnuniyeti ilkemize göre, mağazamızda yaşanan bu tür aksaklıklarla karşılaştığınızda, fiyat farkı kasadan verilmektedir.

Bizler, Lemar çalışanları ve yöneticileri olarak, yaşanan bu münferin yanlış anlamadan dolayı müşterimizden ayrıca özür diler, tüketicimizin bize ulaşması durumunda, kendisine ilgili rafta, daha detaylı bir açıklama yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615