• BIST 106.239
  • Altın 161,321
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Lefkoşa 24 °C
  • Girne 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • İskele 24 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • Lefke 24 °C
  • Polis'e 'YASA' müjdesi!
  • Melis için YARDIM zamanı!
  • İrfan için yardım kampanyası!
  • Polis'e 'YASA' müjdesi!
  • Melis için YARDIM zamanı!
  • İrfan için yardım kampanyası!

İşte yeni vatandaşların isim listesi!

İşte yeni vatandaşların isim listesi!
SON DAKİKA...

Bakanlar Kurulu bir oturumda toplam 181 kişiye KKTC vatandaşlığı verdi.

Ülkenin kanayan yarası olarak nitelendirilen ve muhalefetin toplumun yapısının değiştirileceği yönündeki itirazlarına rağmen halen daha devam eden istisnai vatandaşlıklar da Resmi Gazete’de yerini aldı. Bakanlar Kurulu bir oturumda toplam 181 kişiye KKTC vatandaşlığı verdi.

 

İşte yeni vatandaşların isim listesi:

 

1998      Lefkoşa                               Kübra Ası

1975      Gülnar                  Muhammet Tokatlı

1965      Malatya               Cüneyt Ertem

1982      Altınözü               Yusuf Karadeniz

1992      Altınözü               Nejdet Demirbilek

1974      Bozova                 Emin Şeker

1969      Nizip                     Erçin Ayhan

1988      Reyhanlı              Budak Güder

1993      Mersin                 Mehmet Gündoğan

1986      Altınözü               Servet Sabah

1964      Reyhanlı              Perihan Biricik

1986      Altınözü               Musa Halefoğlu

1991      Reyhanlı              Mehmet Karakaş

1978      Çıldır                     Barış Aslantaş

1993      Pazarcık               Hulusi Hora

1997      Antalya                                Duygu Akar

1979      Ankara                 Onursal Leblebicioğlu

1992      Urla                       Gözde Kasapoğlu

1997      Lefkoşa                               Erdem Yavuz

1971      Feke                     Ali Eşsiz

1987      Birecik                  Atilla Alper Kaçıran

1984      Adana                  Musa Polat

1981      Adana                  Meltem Polat

1980      Adana                  İsa Polat

1983      Adana                  Kerem Yılmaz

1966      Ayas                      Meral Egesoy

1969      Mardin                 Tansel Çiçek

1985      Kırıkhan               Resul Tavşan

1997      Lefkoşa                               Tuğçe Göçmen

1977      Elazığ                    Ali Leymun

1990      Niğde                   Tuna Sin

1987      Şanlıurfa              Atilla Alper Kaçıran

1976      Karataş                Emine Yılmaz

1999      Lefkoşa                               Şerif Demir

1960      Kahramanmaraş              Adil Kenger

1986      Avanos                Cengiz Pınar

1980      İstanbul               Kemal Yiğit

1981      Nusaybin            Menduh Baskın

1960      Balat                     İbrahim Kıbrıslı

1961      Hatay                    Mehmet Avlar

1977      Birecik                  Metin Topçu

1975      Reyhanlı              Hasan Çamlıca

1967      Reyhanlı              İbrahim Döner

1984      Türkoğlu              İskender Özen

1973      Feke                     Kemal Demircan

1970      Düzce                   Elif Dilek Kaza

1963      Mallıca                 Hüseyin Yiğit

1957      Ardeşen              Osman Yerebakan

1963      Oğuzeli                Hasan Zaroğlu

1974      Malatya               Zeynep Düzgün

1975      Görele                 Songül Suna Gürbüz

1975      Altınözü               Ahmet Alparslan

1967      Gaziantep           Mehmet Kahraman

1979      Fatih                     Nejat Özshan Olgun

1971      Çubuk                  Emel Dirican

1993      Denizli                  Döndü Erkan

1988      Kadıköy                               Fulden Göktuna

1997      Reyhanlı              Saadet Özçelik

1980      Altınözü               Mesut Çalışkan

1969      Sungurlu             Murtaza Tuncel

1974      Mersin                 Adem Gözler

1986      Kadıköy                               Fazlı Başak Demirbağ

1970      Gölbaşı                Sabri Bektaş

1968      Çaycuma             İsmail Özkara

1987      Reyhanlı              Hasan Atlar

1963      Erdemli                                Zeynel Dölek

1959      Kahramanmaraş              Şükrü Yelmez

1980      Altınözü               Mehmet Çeker

1997      Ankara                                 Koray Karadayı

1973      Antakya               Nermin Doğan

1981      Adana                  Murat Karataş

1990      Reyhanlı              Yahya Kılıç

1963      Şişli                        Ahmet  Halil Adacan

1984      Çarşamba           Ahmet Kurt

1997      Antakya               Cansu Cihangir

1984      Altınözü               Cemil Sürmeli

1977      Reyhanlı              Mustafa Gürler

1980      Ankara                 Hülya Özdemir

1962      Eskişehir              Kaan Abdullah Erler

1987      Reyhanlı              Mehmet Aslan

1988      Türkoğlu              Sevcan Al

1994      Lefkoşa                               Bekir Deveci

1970      Yenifakılı             Meral Gürbüz

1985      Altınözü               Salman Coşkun

1971      Kahramanmaraş              Mehmet Teycirli

1975      Bursa                    Elif Çelebi

1998      Altınözü               Döne Özdemir 

1993      Seyhan                Recep Kara

1965      İstanbul               Remziye Fakıoğlu

1965      Zile                        Adnan Okudan

1978      Burdur                 Hasibe Özcan

1982      Balıkesir               Sevim Şakacı

1964      Erdemli                                Mustafa Bakar

1978      Bozova                 Mustafa Kaçar

1966      Elazığ                    Gürcan Sucu

1982      Rize                       Mehmet Gocoğlu

1981      Besni                    Hilmi Hizmetçi

1982      Ankara                 Volkan Çiçek

1974      İstanbul               Ali Yavuz Çelik

1967      İskenderun        Rahime Kızılkaya

1977      Ceyhan                Murat Zeki Hızlısoy

1995      Keçiören             Mert Dirican

1955      Osmancık            Mustafa Çalış

1979      Ankara                 Cem Baysal

1970      Bingöl                   Egemen Bağış

1997      Lefkoşa                Berna Kılınç

1975      Kahramanmaraş              Murat Nar

1954      Pazarcık               Ali Gencer

1967      Arapkir                 Gamze Saklıca

1975      İslahiye                                Ömer Kaya

1996      Denizli                  Ayşe Erkan

1968      Arhavil                 Ayhan Duman

1980      Kırıkhan               Mehmet Çınğı

1979      Kahramanmaraş              Yakup Şeker

1971      Ankara                 Tamer Çağ

1982      Şereflikoçhisar                 Dursun Demir

1998      Gölbaşı                Ali Osman Dikel

1996      Girne                    İlknur Erişik       

1976      İzmit                     Deniz Yıldırım

1977      Antakya               Nurcan Kabaali

1981      Peshawar           Muhammad Shuaib

1972      Acırlı                      Abdulkadir İşler

1959      Of                          Hüseyin Ayaz

1975      Antakya               Şerif Evki

1984      Balıkesir               Ahmet Dural

1978      Besni                    Hacı Mutlu

1978      Ukrayna              Svıtlana                Brushkovska

1977      Bor                        İlker Altuntaş

1982      Sincik                    Nusret Çavuş

1984      Altınözü               Safinaz Göyce

1965      Batman                               Erol Kurmalı

1967      İskenderun        Ergün Fidan

1979      Ömerli                  Lokman Yıldız

1979      Mut                       Özlem Korkmaz

1986      Mardin                 Efnam Demir

1973      Erlangen              Özcan Aşker

1949      Kazak                    Fahri Kaya

1972      Bingöl                   Selahaddin Bayırkan

1977      İskenderun        Nurettin Acet

1979      Bozova                 Mustafa Öksüz

1976      Ankara                 Mahmut Polat

1968      Van                       Salih Emin Şeyban

1982      Bulgaristan         Ayhan   Nuriev Solakov

1968      İstanbul               Cavit Batır

1999      Girne                    Kübra Dokumacı

1998      Antakya               Hüseyin Gezer

1983      Trabzon               Erdem Çağlayan

1988      Reyhanlı              Orhan Sayar

1973      Reyhanlı              Budak Okcu

1965      Salihli                    Medine Koyuncu

1979      Midyat                 Nizamettin Arı

1985      Besni                    Yunus Seyhan

1989      Azerbaycan        Ceyhun Mammadov

1985      Bakü                     Anar Hassanov

1971      İstanbul               Olgaç Yüksel Akdora

1984      Adana                  Ali Satık

1979      Ankara                 Mehmet Emin Yorulmaz

1964      Silifke                   Ali Kara

1985      Afşi                        Hüseyin Ateş

1988      Adana                  Duygu Üğüten

1996      Altınözü               Ahmet Gezer

1967      Reyhanlı              Halit Biricik

1980      Besni                    Ali Arslan

1987      Mersin                 Servet Söztutar

1981      İzmir                     Yerda İnce

1982      Reyhanlı              Doğan Uçar

1962      Reyhanlı              İbrahim Uçar

1976      Göksun                               Cuma Kocabaş

1964      Karabük               Fatma Satılmış

1992      Lefkoşa                               Metin Sertyürek

1978      İstanbul               Tuğçe Ünal

1984      Nusaybin            Abdulkerim Yağız

1980      Karabük               Bahri Karaçam

1940      Finike                   Metin Gürhanlar

1977      Antakya               Adnan Gezer

1972      Tarsus                  Hüseyin Sarı

1977      Turgutlu              Yaşar Karaca

1981      Erzurum              Mehmet Dinçbaş

1979      Altınözü               Zekeriye Akın

1999      Mersin                 Mevsim Bilir

1993      Konak                   Emir Tunç

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615