• BIST 84.596
  • Altın 251,944
  • Dolar 6,0902
  • Euro 6,8192
  • Lefkoşa 21 °C
  • Girne 22 °C
  • Mağusa 23 °C
  • İskele 23 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • Lefke 21 °C

Güngördü, UBP Girne Aday Tanıtım Şöleni’ne katıldı

“BU KENTİ YÖNETMEK TECRÜBE İSTER”
Güngördü, UBP Girne Aday Tanıtım Şöleni’ne katıldı

BAĞIMSIZ ADAY GÜNGÖRDÜ, UBP GİRNE ADAY TANITIM ŞÖLENİNDE KONUŞTU:

“BU KENTİ YÖNETMEK TECRÜBE İSTER”

Girne Belediye Başkanı ve Bağımsız Aday Nidai Güngördü, Yerel Seçimlerde kendisine destek bildiren Ulusal Birlik Partisi (UBP)’ nin Girne’de düzenlediği Girne Bölgesi Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyesi Aday Tanıtım Şöleni’ne katıldı.
Geniş bir katılımla gerçekleştirilen şölene, UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün’ün yanı sıra, UBP Girne Milletvekilleri, UBP Girne İlçe teşkilatları, UBP Gazimağusa İlçesi Belediye Başkan adayları, meclis üyesi adayları ve birçok UBPli katıldı.
Aday tanıtımlarının ardından Girne Bağımsız Belediye Başkan adayı Güngördü sahneye çağrıldı. Konuşması esnasında sevenleri meşaleler yakarak coşkuyla Güngördü’ye destek belirtti.

ÖZGÜRGÜN: “UBP’NİN GÜNGÖRDÜ’YE GÜVENİ VE DESTEĞİ TAMDIR”

UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, dört yıl önce bağımsız aday olan Nidai Güngördü’ye güven ve desteklerini açıkladıklarını, Güngördü’nün vizyonu sayesinde Girne’de başarılı işler yaptığını gördüklerini, geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de yine Nidai Güngördü’yü destekleme kararı aldıklarını belirtti. Özgürgün, “Girne’de Güngördü’nün ortaya koymuş olduğu hizmet ve projeler, UBP olarak Güngördü’ye bir 4 yıl daha güven ve destek vermemize neden olmuştur. Bu nedenle UBP’nin, Girne Belediye Başkanı ve Girne bağımsız belediye başkan adayı Güngördü’ye güveni ve desteği tamdır” dedi.

GÜNGÖRDÜ: “HALKI YANIMIZA ALDIK”

Etkinlikte konuşan Güngördü, geçtiğimiz seçimlerde ve 4 yıllık görev süresince UBP’nin ve UBPli meclis üyelerinin desteğini her zaman hissettiğini ifade ederek bu seçimlerde de kendisine destek bildiren parti yönetimi ve partililere teşekkür etti. Bağımsız aday Güngördü, Girne’yi yönetmenin tecrübe istediğine vurgu yaparak, çok çalıştıklarını halkı da yanlarına alarak birlikte başarılı işler yaptıklarını söyledi. 16 yıl süren bir dönemin kapanıp yeni bir dönem başladığını ifade eden Güngördü, şeffaf, demokratik, katılımcı ve halka açık bir belediyecilik sergilediklerini ve iki kez kent kurultayı düzenleyerek, halkın yönetimde söz almasını sağladıklarını kaydetti.
Güngördü, “İşte kent kurultayları, işte imar planı, işte yollar, işte kaldırımlar, işte hayvan barınağı, işte sanat galerisi…” diyerek, 4 yıllık süre içerisinde kenti daha iyiye götürecek projeler hayata geçirdiklerini belirtti.

Güngördü, işini çok sevdiğini, Girne’yi çok sevdiğini belirterek, halkın ve UBPlilerin de desteğiyle dört yıl daha Girne Belediye Başkanlığına devam etmek ve yeni projeleri hayata geçirmek istediğine işaret etti.

gungordu-ubp-girne-aday-tanitim-solenine-katildi-4.jpggungordu-ubp-girne-aday-tanitim-solenine-katildi-001.jpggungordu-ubp-girne-aday-tanitim-solenine-katildi-3.jpggungordu-ubp-girne-aday-tanitim-solenine-katildi-2.jpg

gungordu-ubp-girne-aday-tanitim-solenine-katildi-1.jpg

 

Diğer Haberler
SPOR
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2019 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615