• BIST 108.277
  • Altın 151,616
  • Dolar 3,6780
  • Euro 4,3348
  • Lefkoşa 31 °C
  • Girne 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • İskele 31 °C
  • Güzelyurt 28 °C
  • Lefke 31 °C

Gençler Eskrim Finalleri yapıldı

Gençler Eskrim Finalleri yapıldı
KKTC Milli Eğitim Bakanlığı Gençler Eskrim Finalleri bugün Girne Amerikan Koleji Salonunda yapıldı.Milli Eğitim Bakanlığı Gençler Eskrim Finalleri sonuçları...

KKTC Milli Eğitim Bakanlığı Gençler Eskrim Finalleri bugün Girne Amerikan Koleji Salonunda yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Gençler Eskrim Finalleri sonuçları şöyle:

KATILAN OKULLAR

 

Ferdi Sonuçlar

 

Genç Flöre Kız                                                                 Genç Flöre Erkek

1-    EZGİ AYDIN          (ANAFARTALAR)              1-   MERT HASAN                          GAK

2-   İZEL GÜVENSOY   (19 MAYIS TMK)              2-   OĞUZHAN BEYOĞLU       ANAFARTALAR

3-   ŞENEL DAVUTOĞULLARI   (19 MAYIS TMK)    3-  MUSTAFA ERKAN     ANAFARTALAR

3-   KAYLA GİRGEN                       (YDK)                            3-  ARDA YALÇINDAĞ               GAK

4-      TÜLAY KURUÇOLAK   (ANAFARTALAR)         4-   MUHAMMET ERKAN        ANAFARTALAR

5-      TUANA BÖRTLÜCE      (ANAFARTALAR)          5-   RIFAT ATTAR                        ANAFARTALAR

6-      GAMZE AKTULUM        (ANAFARTALAR)          6-   ALİCAN DÜZGÜN                 19 MAYIS TMK

 

Genç Kılıç Kız                                                     Geç Kılıç Erkek

1-       TÜRKAN TEKNİKEL                GAK                                    1-   ERTAN R. RUIZAOĞLU    GAK

2-       EDA HASİZMİRLİ                    GAK                                    2-   SALIH KAYASAL                 GAK

3-       EMİNE KEREMOĞLU             GAK                                    3-   SAVCI GENÇ                           GAK

3-    ÖZGE MERAL                                  19 MAYIS TMK           3-   AYDIN TAHSİN                    GAK

4-       MERVE KORAL                           19 MAYIS TMK           4-   DERVİŞ ÖZBADA                  YDK

5-       ELİF KUFA                                     ANAFARTALAR        5-   KORAL GENÇ                           GAK

6-       EVELİNA SULOVİKİNA       ANAFARTALAR        6-   NAZIMCAN HARDLA         19 MAYIS TMK

 

Takım sıralaması

 

Genç Flöre Kız                                                   Genç Flöre Erkek

 

1-      ANAFARTALAR LİSESİ                        1-   ANAFARTALAR LİSESİ

2-     19 MAYIS TMK                                             2-   GİRNE AMERİKAN KOLEJİ

3-     ATATÜRK MESLEK LİSESİ                 3-   19 MAYIS TMK

 

 

Genç Kılıç Kız                                                     Genç Kılıç Erkek

1-    GİRNE AMERİKAN KOLEJİ            1-   GİRNE AMERİKAN KOLEJİ

2-   ANAFARTALAR L.                                 2-   19 MAYIS TMK

3-   19 MAYIS TMK                                         3-   ANAFARTALAR LİSESİ

[gallery columns="5" ids="35347,35346,35345,35344,35343"]

 

 

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615