• BIST 108.021
  • Altın 151,423
  • Dolar 3,6589
  • Euro 4,3339
  • Lefkoşa 30 °C
  • Girne 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • İskele 30 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • Lefke 30 °C

FETÖ soruşturmasında 'ByLock' tespit edildi!

FETÖ soruşturmasında 'ByLock' tespit edildi!
BYLOCK  TESPİT EDİLDİ!... Polis Genel Müdürlüğü içerisinde sürdürülen FETÖ soruşturmasında, ByLock programı tespit edildi.15 ÇEVİK BİRLİK...

BYLOCK  TESPİT EDİLDİ!... Polis Genel Müdürlüğü içerisinde sürdürülen FETÖ soruşturmasında, ByLock programı tespit edildi.

15 ÇEVİK BİRLİK ŞÜPHELİ...  FETÖ soruşturmasında, 15 Çevik Birlik personelinin şüpheli konumda olduğu öğrenildi.

"TÜRKİYE'DEN ATANAN SUBAY ÖRGÜTLEMİŞ!"... FETÖ örgütlenmesine Türkiye'den atanan bir Başkomiser'in ön ayak olduğu ileri sürülüyor.

2 POLİS MÜDÜRÜNÜN ELE BAŞI OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR... Polis Genel Müdürlüğü içerisindeki FETÖ örgütlenmesinin ele başları olarak iki polis müdürünün adının geçtiği gelen bilgiler arasında.

FETÖ soruşturması kapsamında PGM içerisinde başlatılan 'idari soruşturma' büyük gizlilik içerisinde sürüyor.

PGM'de çok sayıda polisin sorgulandığı FETÖ soruşturmasında, 15 Çevik Birlik personelinin şüpheli konumda olduğu öğrenildi.

FETÖ soruşturmasının henüz tamamlanmadığı bildirilirken, Polis Genel Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Birlik personelinden 15 şüphelinin bulunduğu Ada Haber'e ulaşan bilgiler arasında.

BYLOCK  TESPİT EDİLDİ!

Öte yandan büyük bir gizlilik içerisinde sürdürülen FETÖ soruşturmasında, Mağusa Polis Müdürlüğü'nden bir subay ve bir çavuşun, FETÖ üyelerinin şifreli mesajlaşma için kullandıkları ByLock programı kullandıkları tespit edildi.

"TÜRKİYE'DEN ATANAN SUBAY ÖRGÜTLEMİŞ!"

FETÖ örgütlenmesine Türkiye'den atanan bir Başkomiser'in ön ayak olduğu ileri sürülüyor.

İddiaya göre, PGM içerisindeki FETÖ üyelerini, geçmiş yıllarda Türkiye'den Polis Genel Müdürlüğü'ne atanan istihbarat subayının örgütlediği ihtimali üzerinde duruluyor.

Söz konusu subayın Türkiye'de FETÖ soruşturmasından tutuklandığı biliniyor.

2 POLİS MÜDÜRÜNÜN ELE BAŞI OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR

Öte yandan Polis Genel Müdürlüğü içerisindeki FETÖ örgütlenmesinin ele başları olarak iki polis müdürünün adının geçtiği gelen bilgiler arasında.

PGM içerisinde çok sayıda polisin sorgulandığı, FETÖ soruşturması kapsamında üst düzey rütbeli iki polis müdürü, üç başmüfettiş, iki subay ve bir çavuşun yüksek derecede şüpheli konumunda oldukları öğrenildi.

Ayrıca Polis Okulu ve Denetleme Kurulu’nda da sorguya çağrılan şüpheliler olduğu gelen bilgiler arasında.

Yüksek derecede şüpheli görülenlerin mal varlıkları ve banka hesaplarının mercek altına alındığı öğrenilirken, bir başmüfettişin hesabında 900 bin TL bulunduğu ileri sürülüyor.

ADA HABER - ŞERMİN SARRO

 

İLGİLİ HABER:

http://www.kibrisadahaber.com/pgmdeki-feto-sorusturmasinda-yuksek-derecede-supheliler.html

İlgili Haberler
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615