• BIST 105.114
  • Altın 370,934
  • Dolar 6,7727
  • Euro 7,4553
  • Lefkoşa 28 °C
  • Girne 26 °C
  • Mağusa 30 °C
  • İskele 30 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • Lefke 28 °C

Çağın anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Federasyonu tarafından organize edilen Hüsrev çağın Milli takım seçme müsabakaları önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Çağın anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Federasyonu tarafından organize edilen Hüsrev çağın Milli takım seçme müsabakaları önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Şampiyonaya 4 Bölgedeki elit sporcular katıldılar,  Sporcularımız Dr fazıl Küçük Uluslararası Üç Ayrı şampiyonada, Bay ve Bayanlar Kategorilerinde, Serbest Müsabaka, Ferdi, Çifler karışık ve Takım Hyong/Pumse/Kata, El ve Ayak Kırışları, Zor hareketler disiplinlerinde yarışacaklar

 

BAYANLAR   MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:     1.Asu Yasin                           2.Hatice Alyanak       3.İrem Şibli

2.Kategori:     1.Nehir Seringöz                    2.Derin Erdem           3.Doğa Çağlin

3.Kategori:     1. Ayça Eda Kurşun               2.Ecem Sarı                3.Masal Akarpınar

4.Kategori:     1.Zahra Ghaderi                     2.Ayşegül Kuday       3.Hilal Ü. Yılmaz

5.Kategori:     1.Zeynep Kuday                     2.Fatima Ghaderi       3.Azra Turan

6.Kategori:     1.Özlem Tomak                     2.Asiye Öksüz                        3.Nevin Özmanevra

7.Kategori:     1.Elena Pakhomova               2.Açelya Ergin           3.Ela Kılıç

8.Kategori:     1.Tuğba Aközlüer                  2.Ana Tüysüz             3.Didem Yener

ERKEKLER  MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:     1.Sezer Er                              2.Batur Özler             3.Taner Kara

2.Kategori:     1.Şakir Yağız                         2.Hüseyin Yaman      3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:     1.Arda Aslan Öztürk              2.Kerim Karpuz         3.Mahmut Colayır

4.Kategori:     1.Nikita Gordeev                   2.Yunus E. Tomak     3.Eren Alp Uzun

5.Kategori:     1.Pusat Yıldız                        2.Muhammed E. Uğur3.Öymen Özyıldırım

6.Kategori:     1.Samuel Mawuye                 2.Kemal Köstü           3.Amin Osman

7.Kategori:     1.Tuğra Tığ                            2.Mertcan Aslantaş    3.Efe Güleç

8.Kategori:     1.Semih Türkmen                  2.Halil İ. Kurtoğlu     3.Emir Levent

9.Kategori:     1.Arda Akın Altuntaş            2.Kıvanç Çağlin         3.Ali Berkan Ötegel

10.Kategori:   1.Önder Efe Cüce                  2.Hasan Serdar           3.Mehmet A. Metinser

11.Kategori:   1.Nazım Efe Hamurcu           2.Yaman D. Durmaz  3.Egemen E. Uzun

12.Kategori:   1.Utku Sadulla                       2.Lucas Zorba            3.Murat Berk

 

 

 

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
SPOR
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2020 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615