• BIST 97.324
  • Altın 279,289
  • Dolar 5,8459
  • Euro 6,5153
  • Lefkoşa 21 °C
  • Girne 23 °C
  • Mağusa 22 °C
  • İskele 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • Lefke 21 °C

Çağın anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Federasyonu tarafından organize edilen Hüsrev çağın Milli takım seçme müsabakaları önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Çağın anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Federasyonu tarafından organize edilen Hüsrev çağın Milli takım seçme müsabakaları önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Şampiyonaya 4 Bölgedeki elit sporcular katıldılar,  Sporcularımız Dr fazıl Küçük Uluslararası Üç Ayrı şampiyonada, Bay ve Bayanlar Kategorilerinde, Serbest Müsabaka, Ferdi, Çifler karışık ve Takım Hyong/Pumse/Kata, El ve Ayak Kırışları, Zor hareketler disiplinlerinde yarışacaklar

 

BAYANLAR   MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:     1.Asu Yasin                           2.Hatice Alyanak       3.İrem Şibli

2.Kategori:     1.Nehir Seringöz                    2.Derin Erdem           3.Doğa Çağlin

3.Kategori:     1. Ayça Eda Kurşun               2.Ecem Sarı                3.Masal Akarpınar

4.Kategori:     1.Zahra Ghaderi                     2.Ayşegül Kuday       3.Hilal Ü. Yılmaz

5.Kategori:     1.Zeynep Kuday                     2.Fatima Ghaderi       3.Azra Turan

6.Kategori:     1.Özlem Tomak                     2.Asiye Öksüz                        3.Nevin Özmanevra

7.Kategori:     1.Elena Pakhomova               2.Açelya Ergin           3.Ela Kılıç

8.Kategori:     1.Tuğba Aközlüer                  2.Ana Tüysüz             3.Didem Yener

ERKEKLER  MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:     1.Sezer Er                              2.Batur Özler             3.Taner Kara

2.Kategori:     1.Şakir Yağız                         2.Hüseyin Yaman      3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:     1.Arda Aslan Öztürk              2.Kerim Karpuz         3.Mahmut Colayır

4.Kategori:     1.Nikita Gordeev                   2.Yunus E. Tomak     3.Eren Alp Uzun

5.Kategori:     1.Pusat Yıldız                        2.Muhammed E. Uğur3.Öymen Özyıldırım

6.Kategori:     1.Samuel Mawuye                 2.Kemal Köstü           3.Amin Osman

7.Kategori:     1.Tuğra Tığ                            2.Mertcan Aslantaş    3.Efe Güleç

8.Kategori:     1.Semih Türkmen                  2.Halil İ. Kurtoğlu     3.Emir Levent

9.Kategori:     1.Arda Akın Altuntaş            2.Kıvanç Çağlin         3.Ali Berkan Ötegel

10.Kategori:   1.Önder Efe Cüce                  2.Hasan Serdar           3.Mehmet A. Metinser

11.Kategori:   1.Nazım Efe Hamurcu           2.Yaman D. Durmaz  3.Egemen E. Uzun

12.Kategori:   1.Utku Sadulla                       2.Lucas Zorba            3.Murat Berk

 

 

 

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Galatasaray'ın rakibi Real Madrid İstanbul'da21 Ekim 2019 Pazartesi 15:03
  • İstanbul trafiğine maç düzenlemesi21 Ekim 2019 Pazartesi 15:03
  • Halil Umut Meler'e Avrupa Ligi maçında görev21 Ekim 2019 Pazartesi 14:38
  • Şanlıurfa'da toplantı ve gösteri yürüyüşleri 30 gün yasaklandı21 Ekim 2019 Pazartesi 14:38
  • Emre Belözoğlu'ndan büyük fedakarlık21 Ekim 2019 Pazartesi 14:38
  • İspanyol basını: Real Madrid için final maçı21 Ekim 2019 Pazartesi 14:13
  • Kayserispor gelecekten umutlu21 Ekim 2019 Pazartesi 14:03
  • Ahmet Nur Çebi'yi bekleyen tablo21 Ekim 2019 Pazartesi 13:53
  • Devler Ligi'nde 3. hafta heyecanı21 Ekim 2019 Pazartesi 12:33
  • Galibiyetin habercisi Muric21 Ekim 2019 Pazartesi 12:33
  • SPOR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - 2019 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 05488904615