• BIST 108.594
  • Altın 144,399
  • Dolar 3,4942
  • Euro 4,1102
  • Lefkoşa 20 °C
  • Girne 20 °C
  • Mağusa 20 °C
  • İskele 20 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • Lefke 20 °C
  • Mağusa’nın yeni yüzü CORNER PARK PROJESİ
  • Mağusa’nın yeni yüzü CORNER PARK PROJESİ

16 ve 17. hafta maç programı açıklandı

16 ve 17. hafta maç programı açıklandı
Spor Toto Süper Lig'de 16 ve 17. hafta maçlarının programı açıklandı. Ligin 16. haftasındaki Galatasaray-Trabzonspor maçı 22 Aralık Pazar günü oynanacak.Spor...

Spor Toto Süper Lig'de 16 ve 17. hafta maçlarının programı açıklandı. Ligin 16. haftasındaki Galatasaray-Trabzonspor maçı 22 Aralık Pazar günü oynanacak.

Spor Toto Süper Lig'de 16 ve 17. hafta maçlarının programı açıklandı.

Ligin 16. haftasındaki Galatasaray-Trabzonspor maçı 22 Aralık Pazar günü Türk Telekom Arena'da saat 20.00'de başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Süper Lig'de 20, 21, 22 ve 23 Aralık'ta oynanacak 16. hafta ile 27, 28 ve 29 Aralık'ta oynanacak 17. hafta maçlarının programı şöyle:

16. Hafta

20 Aralık Cuma:

19.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Yeni Rize Şehir)

21 Aralık Cumartesi:

16.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Elazığspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

22 Aralık Pazar:

13.30 Kayserispor-Torku Konyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Medical Park Antalyaspor-Gençlerbirliği (Akdeniz Üniversitesi)

16.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

23 Aralık Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Kayseri Erciyesspor (Bursa Atatürk)

20.00 Akhisar Belediyespor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

17. Hafta

27 Aralık Cuma:

20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

28 Aralık Cumartesi:

13.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

19.00 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

29 Aralık Pazar:

13.30 Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Sivas 4 Eylül)

13.30 Torku Konyaspor-Eskişehirspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Trabzonspor-Medical Park Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Ada Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 05488904615